O nás

Hľadali sme funkčnú prírodnú pánsku kozmetiku. Nenašli. Tak sme ju vyrobili. A posielame ju ďalej…

EVERYMAN je naša nová česká značka prírodnej pánskej kozmetiky. Už od konca roku 2018, kedy sme začali hľadať niečo poriadne, čím by sme si umyli a namazali tvár. Takto presne odštartoval EVERYMAN.

Nechceli sme nič mimoriadne. Kvalitnú, jednoduchú kozmetiku pre mužov, ktorá bude fungovať. Nenašli sme. A vyskúšali sme toho dosť. Krémy z drogérie, to je chémia a pri značkovej kozmetike sme dali viac za meno ako zloženie. Ani jedno nám nesedelo. Preto sme sa rozhodli ísť do toho sami.

Idea bola jednoduchá – pár basic prípravkov, ktoré si postavíme do kúpeľne a budeme používať každý deň. Chceli sme maximálne prírodné zloženie, žiadny chemický balast navyše, najvyššiu kvalitu, normálnu cenu a českú výrobu. A tiež rýchlu aplikáciu. Nežijeme v kúpeľni.

Vývoj EVERYMAN produktov trval nakoniec skoro dva roky, vyskúšali sme na sebe desiatky vzoriek (na začiatku ich išlo veľa do koša), kým sme si nepovedali „Áno, to je ono, toto chceme používať!“ Výsledkom je päť produktov, ktoré na seba nadväzujú a dopĺňajú sa – 3 produkty pre kompletnú základnú starostlivosť a 2 ako nadstavba, ktorá dá pleti ešte niečo navyše. To je všetko. Viac nepotrebujeme.

Chceli sme vytvoriť niečo, čo tu nie je. Jasne pochopiteľnú pánsku kozmetiku v tej najvyššej možnej kvalite. Prírodnú a českú.

- Matyáš Trojan
Len to dôležité

EVERYMAN je založený na 5 produktoch. Viac nie je potrebných. Umývací krém, Denný krém, Nočný krém, Očný krém a Peeling.

Maximálne prírodná

Do kozmetiky sme dali len to, čo tam má byť a nič navyše. 97 % + prírodných ingrediencií. Žiadne parfumy, silikóny ani penivé látky.

Naozaj funkčná

Jedna vec je mať funkčné zložky v produkte. Druhá je mať ich tam v dostatočnom množstve. My na funkčných látkach nešetríme.

Vyrobeno ČR

Kozmetiku sme vyvinuli a vyrobili v Českej republike vo svetovej kvalite.

Ste pripravení posunúť svoju starostlivosť o pleť na vyššiu úroveň?

Ste pripravení posunúť svoju starostlivosť o pleť na vyššiu úroveň?

Poctivá pánská kosmetika vyvinutá a vyrobená v České republice.